KONST / Litografier / Färglitografi 14477379
nr 1447 7379
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Signerad, numrerad 50/250. Färglitografi, bildmått: 60x47, yttermått inklusive ram: 89x68 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:51:09
1.000 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann